InvestGO Zadzwoń

O FIRMIE

Wypożyczalnia samochodów InvestGO

InvestGO to nowoczesna i stale rozwijająca się firma lokalna stworzona z myślą o potrzebach współczesnych klientów. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług opartych o jasne i uczciwe zasady współpracy. Szanując czas naszych klientów uprościliśmy wszelkie procedury, a wymagane dokumenty ograniczyliśmy do minimum, tak by szybko i sprawnie realizować zamówienia nawet najbardziej wymagających klientów. Działamy na terenie Koszalina i okolic, ale na specjalne życzenie realizujemy zamówienia zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klientów.

OFERTA

Wynajem samochodów

Oferujemy krótkoterminowy i długoterminowy wynajem samochodów z różnych segmentów: począwszy od ekonomicznych samochodów miejskich, przez funkcjonalne kombi, aż po rodzinne crossovery i busy 9-osobowe. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesną, komfortową oraz bezpieczną flotę samochodową. Zapraszamy do współpracy przez cały rok, 7 dni w tygodniu.

Dlaczego warto współpracować z InvestGO?

Auto zastępcze z OC sprawcy

Jeżeli Twoje auto brało udział w kolizji, uległo awarii lub z innego powodu nie nadaje się do dalszej eksploatacji, a naprawa potrwa więcej niż kilka godzin InvestGO przychodzi z pomocą. Oferujemy wynajem samochodów zastępczych z dostawą do wyznaczonego miejsca. Jeżeli winę za szkody ponosi inny uczestnik ruchu, udostępnimy Ci samochód bezgotówkowo, a koszty wypożyczenia pokryje ubezpieczenie OC sprawcy szkody. Wystarczy jeden telefon do naszego Działu Obsługi Klienta.

W celu bezgotówkowego wynajęcia samochodu zastępczego potrzebne będą następujące dane i dokumenty:

VIP TAXI - Samochód z kierowcą

VIP TAXI to ekskluzywna usługa wynajęcia samochodu wraz z kierowcą do dyspozycji. W ramach usługi oferujemy komfortowy przewóz osób do wyznaczonego miejsca, odbiór z wyznaczonego  miejsca, transfer do lotnisk itp.

AUTO LAWETA - transport i wsparcie

Świadczymy kompleksowe usługi wsparcia w transporcie tj.: przewóz pojazdów, holowanie, pomoc drogowa, assistance, relokacja, dostawa auta zastępczego z holowaniem uszkodzonego pojazdu do wskazanego miejsca i inne...

CENNIK

Nazwa pojazdu Cena brutto / 1 dobę
Samochód miejski (SMART) 61,50 PLN
Samochód osobowy / kombi / crossover 180 PLN
Samochód 9-osobowy (Bus) 250 PLN

Dostarczenie samochodu pod wskazany adres, VIP TAXI oraz AUTO LAWETA wyceniane są indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego 510 955 004 lub e-mailowego za pomocą formularza.

LOKALIZACJA


Wyświetl lokalizację na mapie

KONTAKT

InvestGO Marcin Rosołowski
ul. Kaszubska 12 lok. 14
75-036 Koszalin
tel. 510 955 004

Napisz do nas!