InvestGO Zadzwoń

O FIRMIE

Emerytury i Ubezpieczenia Koszalin InvestGO

Firma InvestGO zajmuje się szeroką gamą ubezpieczeń na życie jak i dożycie. Proponujemy nowoczesne rozwiązania, które gwarantują bezpieczeństwo finansowe naszym klientom i ich rodzinom.

Naszym partnerem strategicznym jest Compensa, jedna z największych, renomowanych firm na rynku ubezpieczeń, część międzynarodowej Vienna Insurance Group  – wiodącego austriackiego koncernu ubezpieczeniowego w Europie Środkowej i Wschodniej.  Produkty Compensy to gwarantowany i pewny sposób na bezpieczną przyszłość. Dzięki swojej konstrukcji i szerokiej palecie ubezpieczeń dodatkowych, daje Ubezpieczonemu „gwarancję różnorodności i komfort wyboru” pozwalając na dopasowanie ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta.

Ubezpieczenie na życie, to dobrowolne zabezpieczenie, które w razie nieszczęśliwego zdarzenia zapewni bliskim odszkodowanie. Zastanawiając się, czy warto wykupić ubezpieczenie na życie, trzeba odpowiedzieć Sobie na pytanie: co by się wydarzyło, gdybym dziś stał się ofiarą nieszczęśliwego wypadku? Jakie konsekwencje finansowe sprowadziło by to na moją rodzinę?

Pragniemy pomóc naszym klientom oraz ich bliskim w uniknięciu nieprzyjemnych konsekwencji wynikających ze zdarzeń losowych. Prezentujemy Państwu, szeroki wybór ubezpieczeń na życie dla Klientów indywidualnych oraz dla Klientów biznesowych, w tym m.in. produkty ochronne, inwestycyjne, posagowe i grupowe. W celu lepszego dostosowania produktów do potrzeb klientów proponujemy ofertę ze składką jednorazową oraz oferty ze składką regularną.

OFERTA

Ubezpieczenie z rentą - dla osób, które poza samym ubezpieczeniem na życie, chcą mieć gwarancję wypłaty dożywotniej renty po ukończeniu 66 roku życia.

Gwarancja Renta

Gwarancja Renta to prywatne zabezpieczenie Twojej emerytury. Oferta dedykowana jest dla osób, które poza samym ubezpieczeniem na życie, chcą mieć gwarancję wypłaty dożywotniej renty po ukończeniu 66 roku życia. Istotną cechą jest połączenie zabezpieczenia rentowego, dzięki któremu już w momencie zawarcia umowy, wiesz jaką gwarantowaną miesięczną emeryturę dożywotnio otrzymasz, jak również ubezpieczenie na życie, w którym ubezpieczony obejmowany jest ochroną na wypadek swojej śmierci. Oznacza to, że w przypadku śmierci przed osiągnięciem wieku uprawniającego do otrzymywania renty, wskazani przez klienta uposażeni otrzymają sumę wpłaconych składek powiększoną o przyznane udziały w zysku. Takie solidne połączenie renty z ubezpieczeniem zapewnia Państwu spokój i bezpieczeństwo na przyszłość.

W ramach pakietu ubezpieczeniowego Gwaranta Renta do wyboru maja Państwo dwa warianty:

Zawierając umowę ubezpieczenia rentowego na życie, możecie Państwo ponadto wybrać 5 ubezpieczeń dodatkowych (którymi Ubezpieczony obejmowany jest najdłużej do 65 roku życia):

 

Gwarancja Komfort

Indywidualne ubezpieczenie na życie i dożycie, które łączy w sobie funkcję ochrony życia z funkcją oszczędnościową, a zgromadzony kapitał może być wykorzystany jako element uzupełniający przyszłe świadczenia emerytalne.

Zakres ochrony mogą Państwo rozszerzyć o ubezpieczenia dodatkowe na wypadek:

Ubezpieczenie ochronne - Gdy interesuje Cię kompleksowa polisa na życie

Gwarancja ochrona

To indywidualne ubezpieczenie terminowe dla osób, które szukają maksymalnej ochrony za minimalną cenę. Jest to najlepszy sposób na zabezpieczenie Twoich najbliższych w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych. W szczególności polecamy tym, którzy poszukują ochrony swojego życia przez konkretnie ustalony czas, najczęściej na okres spłaty kredytu lub innych terminowych zobowiązań finansowych. Również tym, których dochody są źródłem utrzymania dla innych, a bezpieczeństwo i zapewnienie dostatecznego bytu po ich śmierci jest najważniejsze. Wykupując ubezpieczenie Gwarancja Ochrony masz pewność, że w momencie Twojej śmierci wypłacimy wskazanej przez Ciebie osobie umówioną sumę ubezpieczenia, oraz że  świadczenia wypłacane z tytułu umowy ubezpieczenia nie podlegają opodatkowaniu podatkiem spadkowym.

Ubezpieczenie podstawowe można rozszerzyć o ubezpieczenia dodatkowe na wypadek:

Ubezpieczenie grupowe otwarte - Ubezpieczenie indywidualne z zakresem ubezpieczenia grupowego

Między Nami

Jest to specjalnie przygotowany dla nas i dla naszych partnerów produkt ubezpieczeniowy, który ma zapewnić klientom najszerszą ochronę w najlepszej cenie.. Oferta dostępna tylko u nas!  Do ubezpieczenia mogą przystąpić osoby, które nie ukończyły 55 roku życia, nie ma i nie miały w przeszłości poważnych problemów zdrowotnych, oraz nie pracuje w zawodzie o podwyższonym ryzyku. Ubezpieczenie dostępne jest w trzech wariantach cenowych oraz dwóch zakresach do wyboru:

Zakres podstawowy:

W Wariancie I zakres ochrony został rozszerzony o leczenie specjalistyczne. Powyższa klauzula zapewnia pomoc finansową w przypadku konieczności wykonania zabiegów medycznych takich jak:

Zakres rozszerzony:

W Wariancie III zakres ochrony został rozszerzony o Assistance VIP. Powyższa klauzula zapewnia pomoc w przypadku pogorszenia się stanu zdrowia ubezpieczonego, jego małżonka, dziecka lub rodzica. Przez pogorszenie się stanu zdrowia należy rozumieć chorobę lub uraz spowodowany nieszczęśliwym wypadkiem. W takim przypadku Assistance VIP gwarantuje:

Już dziś sam zdecyduj jaką chcesz mieć emeryturę oraz w jaki sposób zabezpieczysz swoich bliskich w przypadku Twojej śmierci!

LOKALIZACJA

Wyświetl lokalizację na mapie

KONTAKT

InvestGO Marcin Rosołowski
ul. Kaszubska 12 lok. 14
75-036 Koszalin
tel. 510 955 004

Napisz do nas!